Wisła dla Lili - Ryba płynie

Tytuł projektu to WISŁA DLA LILI 

Akcja to przede wszystkim zbiórka pieniędzy przez portal SIEPOMAGA.PL na rzecz trzyletniej Lili z Ełku podczas płynięcia kajakiem  rzeką Wisłą od źródła do Gdańska w jak najkrótszym czasie.

https://www.siepomaga.pl/wisladlalili-pl

Każdy może wziąć udział , Janusz z kanapy przed telewizorem czy Zbyszek z Nowego Yorku – wystarczy odrobina chęci. Każda wpłata jest mile widziana.

Jedna ważna wiadomość dla was – jeszcze można wpłacać 1% podatku.

Przebieg całej akcji będzie rejestrowany przez GPS więc każdy będzie mógł monitorować spływowiczów w czasie spływu. Czy to w domu czy w pracy – oczywiście podczas przerwy śniadaniowej :)

Cel jest jeden wspomóc Lilię, która walczy z porażeniem mózgowym i niedosłuchem i zapewnić jej samodzielność w przyszłości.

 

Jej motto to – BY NIGDY NIE STRACIĆ UŚMIECHU porażenia mózgowego nie da się wyleczyć, ale dzięki intensywnym działaniom i zaangażowaniu wierzymy, że będzie mogła zmniejszyć w jak największym stopniu ograniczenia, które rosną wraz z nią.

Wszyscy wiemy jak drogie jest leczenie.

Zbiórka zostanie przeznaczona przede wszystkim na leczenie, sprzęt niezbędny do prawidłowego poruszania się, rehabilitację i niezbędne terapie usprawniające, w kierunku późniejszej możliwości samodzielnego funkcjonowania.

Dziękuję wszystkim za wsparcie.

 

 

  • Kliknięć: 213